Minu lugu

Olen lapsest peale armastanud joonistada ja maalida. Täiskasvanuks saades unustame me sageli ära oma lapsemeelsuse ja kipume elu võtma liiga tõsiselt. Aga siis mingid elusündmused  tuletavad meile ikkagi meelde, kes me tegelikult oleme. Nüüdseks olengi aastaid maalinud seda paljudele nähtamatut maailma, selle energiat, selle valgusvibratsiooni tegelasi. Ja see teekond on olnud nii otsata põnev, õnnistav ja rikastav.

Maalima asudes mul sageli polegi kindlat teadmist, mida ma hakkan maalima, ma lihtsalt avan oma südame ja võtan vastu selle, mida Universum soovib läbi minu väljendada.  Sellel suvel avastasin, et olemas täiesti eraldi koolkond ja suund, kes niimoodi maalib. Sain hästi tugeva impulsi, kui täiesti juhuslikult leidsin ühe erilise iraani-ameerika  päritolu kunstniku Rassouli  ja tema erakordse loomingu ning sellest on ka  inspireeritud mitmed sellel näitusel olevad maalid. Kes ma siis kunstnikuna olen?  Inglikunstnik. Intuitiivkunstnik. Spirituaalne kunstnik. Visioonkunstnik.  Kas seda ongi vaja määratleda, minu jaoks on oluline, et ma saan läbi oma maalide tuua inimesteni rohkem valgust, kõrgemat vibratsiooni, meeldetuletust sellest, et me kõik oleme jumalikud olendid, eranditult. Oma näitusega soovin tänada kõiki neid erakordseid hingi, kellel on olnud oluline roll minu spirituaalsel teekonnal.

 

Ma tänan 

 

Silvia Jõgeveri, kes Laste Kunstikoolis lisaks kunstiõpetusele rääkis maagilisest maailmast ja jagas meiega oma ebareaalseid muinasjutte.

 

Evald Hermaküla, kelle erakordne isiksus ja huvi spirituaalse maailma vastu lubas mul saada osa mehhikko samanistlikest nõidade õpetusest  ja Carlos Castaneda õpetustest.

 

Leesoja nõida -Thule Lee´d -  kelle olemasolu,  laagrid, näljamatkad, tema soe ja samas kargelt karm natuur on olnud mulle toeks paarikümne aasta vältel.

 

Reikiõpetajat  Tõnu Aru´t  ning kogu meie erakordset  ja vägevat reikiseltskonda , kellega aastaid koos käisime ja kellest paljudest on nüüdseks saanud omakorda tegijad.

 

Tõnu talimaad, Rupert `it ja Ralf Neemlaidi.  Brandon Bays´i,  Jashmuheen´i , Lorna Byrne, Anne Jirschi.

 

Tänan Access Consciousnessi  loojaid  Gary Douglast ja  Dain Heeri,  selle vahendajaid Kreet Rosinat ja Monika Palmi.

 

Minu kõige suurem tänu kuulub praegusel hetkel Rassouli´le, jumalast inspireeritud kunstnikule ja õpetajale.

 

Ma tänan kõiksust  ja Loojat inspiratsiooni ja toetuse eest.

 

Ma tänan. Ma tänan. Ma tänan.

 

Puudutagu need maalid kõiki avatud südameid ja vastuvõtlikke hingi, kes on  valmis  võtma vastu oma ellu rohkem maagiat ja imesid.