Olen juba aastaid tundnud tugevat ja tingimatut tungi maalida. Ja mitte lihtsalt maalida, vaid maalida just ingleid, valgusolendeid ja energeetilist maailma. Minu jaoks on inglid eelkõige valgusolendid, kes on ühenduslüliks maa ja taeva, inimese ja Looja vahel. Koostöö nendega on olnud ääretult inspireeriv. Uued pildid antakse mulle sageli meditatsiooni ja unenägude kaudu. Näitusi on mul olnud kümneid ja minu maalid on leidnud uue kodu lisaks Eestimaale Soomes, Norras, Venemaal, Itaalias, USA-s ja paljudes teistes riikides.

Tellimusmaalid

  1. Tellimusmaalid 

Energeetilised tellimusmaalid on seotud konkreetse inimese, suhte, koha, ruumiga ja need aitavad puhastada vanu mustreid, tõsta sagedust ja luua tervendust.  Iga maaliga kaasneb oma lugu ja iga maal on ainukordne ning loodud läbi tellija energia.

 

    2. Inglimaalimise seanss

 Kanaldan ja maalin inimestele nende kaitseingleid, vaimseid õpetajaid,  valgusolendeid, kes antud inimesega kõige otsesemalt seotud on. Seoses konkreetsete inimestega antakse mulle selge äratundmine, kes neid valgusmaailmas on hetkel juhendamas ja mis on sõnum, mida inimesele edastatakse. Info inimese juhendajatest ja inglitest jõuab minuni energiana, mille kannan inimese jaoks mõistetavasse ja tajutavasse visuaalsesse vormi.

Personaalne inglimaal on nagu ustav kaaslane, kes aitab tajuda selgemini oma kokkuleppeid selles elus ja avab kergema ligipääsu universumi infoväljadesse. Väga oluline on taotlus, milleks sa vajad seda pilti oma ellu. Tuletagu need maalid teile meelde teie jumalikku olemust.  Inglimaalimise seansil valmib personaalne kanaldatud pilt, seanss kestab orienteeruvalt 2 tundi.